Mnohoposchoďová schodišťová sedačka

Loading
loading..

Mnohoposchoďová schodišťová sedačka

Schodišťové sedačky Freelift s jednou kolejnicí a bezpečně zakrytým ozubením představují naše elegantní řešení pro zdolávání Vašeho schodiště.

Nejen ve starším věku si těžko zvykáme na změnu prostředí. Každý si přeje žít ve svém vlastním domě tak dlouho, jak jen to bude možné. Proto je zde schodišťová sedačka, rychlé a bezpečné řešení jak zvládnout schody bez nutnosti stavebních úprav.

Schodišťové sedačky společnosti Handicare čerpají z více než 125 let zkušeností z vývoje a výroby výtahů. Díky technické dokonalosti, inteligentnímu řešení a bezpečným aplikacím poskytli inovace firmy schodišťovým sedačkám nejen větší komfort, ale také atraktivitu. Schodišťové sedačky se přizpůsobí barevnými a technickými řešeními Vašemu vkusu. Špičková kvalita schodišťových sedaček je ve všech ohledech cenným přínosem pro Vaši nezávislost.

Design a barevné řešení schodišťových sedaček představuje v každém interiéru ‚přirozený‘ prvek. Na výběr 3 barvy kolejnice, 3 typy sedaček a 3 barvy čalounění – vše ve standardu !

Mnoho spokojených užívatelů si tuto skutečnost ověřuje každý den!

Perfektně zhotovené, schodišťové sedačky vyrobené zcela na míru… a navíc s rychle provedenou instalací u Vás doma. Zaměření provedeme pomocí unikátní technologie Photo Survey – s garancí, že bude vše přesně vyhovovat. Toto digitální zaměření provedeme pro Vás zdarma již při první návštěvě, tak abyste přesně věděli kolik a jak bude kolejnice zabírat prostoru na Vašem soukromém či společném – veřejném schodišti. Již žádná „překvapení“ více !

Zdarma přijedeme, předvedeme a vysvětlíme vše k produktům schodišťových sedaček.  Krátké dodací lhůty schodišťových sedaček s příslušenstvím dle Vašich požadavků, za 2-3 týdny již budete zcela nezávisle a bezpečně zdolávat Vaše schody.

Konečná montáž trvá jen půl dne.


Vlastnosti:

 • Schodišťové sedačky Freelift jsou vhodné pro každé schodiště
 • Jedna kolejnice s bezpečně zakrytým ozubením
 • Dvoumotorový pohon 
 • Nosnost 125 kg 
 • 100% výroba na míru
 • Snadno se používá a je tichá
 • Cenově dostupná a rychle dodaná
 • Pohodlí ve vlastní domácnosti
 • Na výběr je velké množství typů drah a sedaček
 • Okamžitý pocit sebedůvěry
 • Stylová, aktuální design
 • Pokračuje v činnosti i při přerušení dodávky elektrické energie
 • Nízka spotřeba energie, kompaktní konstrukce
 • Snadno se udržuje v čistote – jedna kolejnice a minimum podpěr
 • Rychlá a elegantní
 • Zkušenosti shromážděné za více než století

Často kladené otázky:

Po čem schodišťová sedačka jezdí?

Nosným prvkem schodišťové sedačky je ocelová trubka kruhového průřezu. Tato dráha je podpírána stojnami. Každá z těchto stojen se standardně kotví k nášlapné ploše schodišťového stupně, či podesty (3 vruty do dřeva, do betonu hmoždinka / vrut). V případě, že nelze provést kotvení (vytápění v podlaze, skleněný povrch, atd.), provádí se stabilizace schodišťové dráhy proti posunu do stěny.

Jednotka jezdí po kolejnici pomocí ozubnice, která je umístěna na dolním straně dráhy. Díky tomuto je čištění kolejnice velice snadné a bezpečné. Esteticky působí tato schodišťová dráha mnohem lépe, než dráhy s viditelným ozubením.

Je jedna kolejnice dostatečně stabilní?
Jedna kolejnice
pro schodišťovou sedačku je naprosto dostačující a jak potvrzují naši klienti, je tato volba ideální pro začlenění do domácnosti. Má vysokou nosnost125kg a nevytváří zbytečné překážky a netvoří „druhé“ zábradlí. I přes jedinou kolejnici je ozubení dostatečně skryto a chrání tak proti ušpinění nebo poranění všechny členy domácnosti.

Čím je schodišťová sedačka napájena?

Schodišťovou sedačku napájí bezúdržbové baterie, jejichž životnost je zpravidla kolem 3 roků. Dobíjecí stanoviště pro baterie se standardně umísťují na koncích dráhy. Pokud je zapotřebí, lze umístit dobíjecí stanoviště schodišťové sedačky i do jiných míst (např. v případě, že by schodišťová sedačka v koncové pozici překážela).

Kolik schodišťová sedačka stojí?

Cena je individuální. Obecně platí, že u rovného schodiště jsou náklady na pořízení schodišťové sedačky několikanásobně nižší, než u složitého zakřiveného schodiště. Pokud máte problémy se zdoláváním schodů ze zdravotních důvodů, informujte se na místně příslušném Úřadu práce – oddělení nepojistných dávek o možnosti příspěvku na pořízení schodišťové sedačky. 

Jak je zaručena spolehlivost schodišťové sedačky?
Všechny naše schodišťové sedačky používají k pohonu dva motory, které rozkládají zatížení na každý motor 50:50 a tím je naše schodišťová sedačka tišší a i kdyby došlo k havárii jednoho z motorů, nikdy nezůstane schodišťová sedačka stát na schodišti mezi stanicemi. Spolehlivosti našich schodišťových sedaček napomáhá každoroční servisní prohlídka při které náš technik celou motorovou jednotku vyčistí, změří kapacitu baterií a tím Vám zajistí bezproblémový provoz.

Jak si přivolám schodišťovou sedačku, pokud bude v jiném podlaží, či stanovišti?

Schodišťové sedačky mají v základím příslušenství dvě dálková ovládání. Díky tomu bude schodišťová sedačka vždy tam, kde ji budete chtít. Výhodou dálkového ovládání je, že pokud by schodišťová sedačka zavazela v nasedacím stanovišti, lze ji odeslat na jinou pozici dráhy tak, aby minimálně překážela. Pokud by užívalo schodišťovou sedačku více uživatelů v různých podlažích, lze přiobjednat tzv. stěnové dálkové ovládání. Po zmáčknutí tohoto ovladače schodišťová sedačka vždy rozpozná, ke kterému místu má schodišťová sedačka přijet.

Date03-09-2014

Mohlo by Vás zajímat...

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background